Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz wziąć udział w rajdzie turystyczno-nawigacyjnym, musisz się na niego zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy. Na każdy rajd organizowany przez Stowarzyszenie Kaszuki Mazuki obowiązują oddzielne zapisy, w konkretnych terminach dopasowanych do poszczególnego rajdu. Każdorazowo przy rozpoczęciu zapisów na naszej stronie głównej udostępniamy formularz, który należy wypełnić.

Na co zwrócić uwagę przy zgłoszeniu?

1. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez wszystkich członków załogi, niezależnie od tego czy są wpisani na listę startową czy nie. 
2. Na każdym rajdzie możemy ustalić maksymalną ilość zgłoszeń. Oznacza to, że zgłoszenia po terminie lub w dniu rajdu mogą nie zostać przyjęte z powodu wcześniejszego zapełniania listy startowej. Dlatego zapraszamy do wysyłania szybszego wysłania zgłoszenia. Jeśli otrzymamy zgłoszenie po zapełnieniu listy startowej, poinformujemy o tym indywidualnie na kontakt podany w zgłoszeniu

Ile wynosi wpisowe?

Aby potwierdzić swój udział w Rajdzie, należy opłacić wpisowe na rajd. Kwota wpisowego na rajdach jest ustalana indywidualnie do każdego rajdu (maksymalnie 110 zł). W opisie każdego rajdu ogłaszamy ile wynosi wpisowe dla danej wydarzenia.
E-mailowe potwierdzenia zgłoszeń następują dopiero po zaksięgowaniu wpisowego na koncie!

W jakiej formie należy opłacić wpisowe?

Wpisowe należy opłacić w formie przedpłaty na konto.
Dane do przelewu: stowarzyszenie Kaszuki Mazuki
al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk nr konta: 80 1750 0012 0000 0000 3682 1027 (BNP Paribas) tytułem: Darowizna, imię i nazwisko kierowcy