kontakt@kaszukimazuki.pl

Witamy na stronie stowarzyszenia Kaszuki Mazuki!

stowarzyszenie Kaszuki Mazuki

Witamy na stronie stowarzyszenia Kaszuki Mazuki!

Wyprowadzamy swoje pojazdy z garażów i zadaszeń w celu zagłębienia się w świat popularnych miejsc, ale także zapomnianych zakątków Gdańska, Trójmiasta oraz nawet po całego Pomorza! A wszystko to za sprawą rajdów turystyczno-nawigacyjnych, podczas których każdy uczestnik pozna województwo pomorskie pod nową odsłoną, wytężając swój umysł podczas zadań przygotowanych przez organizatorów. Wszystkie rajdy przedstawione na tej stronie organizujemy jako Stowarzyszenie Kaszuki Mazuki.

* * * * *

Na czym polegają rajdy turystyczno-nawigacyjne?

Krótko mówiąc, rajdy turystyczno-nawigacyjne to forma spędzania wolnego czasu z użyciem auta, w sposób kreatywny poznając nowe tereny i zapomniane miejsca Pomorza. Takowe rajdy nie są do przejechania na szybkość niczym wyścig, a na konkretny czas razem z mapą wykonując zarazem przygotowane zadania na trasie… A sama trasa rajdu wraz z zadaniami pozostaje nieznana dla uczestników! Celowo, oczywiście – chodzi o rozwinięcie kreatywności, poznanie nowych terenów oraz samych siebie w ekipie.

Dla kogo są rajdy?

Rajdy są dla wszystkich, którzy lubią poznawać nowe tereny, rozwiązywać łamigłówki czy poznawać inne osoby (a także poznawać dotychczasowych znajomych w nowy sposób). Nie trzeba mieć specjalnych uprawnień oprócz prawa jazdy. Na rajdach z pewnością poznacie sens powiedzenia „cudze chwalicie, swego nie znacie”, ponieważ przy każdym rajdzie zwracamy uwagę na miejsca zapomniane lub zwyczajowo omijane, bo „są od zawsze”.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak wygląda rajd? [KLIK!]