kontakt@kaszukimazuki.pl

opinie

stowarzyszenie Kaszuki Mazuki

opinie o naszych rajdach

...czyli co mówią uczestnicy po wydarzeniach?

Jako, że to był mój pierwszy rajd, a słowo itinerer równie dobrze mogłoby dla mnie oznaczać odmianę filipińskiej choroby to nie mam porównania co do innych takich imprez. Co nie zmienia faktu, że bawiłem się naprawdę rewelacyjnie! Trasa ciekawa (choć dla tego, kto zainteresowany jest Trójmiastem, lokalizacje nie powinny być obce), zadania w porządku i atmosfera naprawdę fantastyczna.
Mariusz
uczestnik I Rajdu Ikarusa
Było w nim wszystko, co potrzeba: zagadki, humor, ciekawe miejsca, oryginalne trasy i podchwytliwe pytania. Odpowiednie nasycenie zadaniami. Nie było kiedy się nudzić. Trasa w sam raz. Zagadkowe miejsca umiejscowienia mety pewnie nie tylko naszej załodze sprawiło problem z jej znalezieniem - naprawdę była na końcu świata.
Paweł
uczestnik Rajdu Końca Świata
Serdecznie podziękowania dla organizatorów za świetny rajd. Malownicza trasa, śmieszne zadania... Mój kierowca był na tego typu imprezie pierwszy raz i jest zachwycony. Już zapowiedział, że chce jeszcze. Mimo, iż na metę przybyliśmy na szarym końcu i pogoda na grillu nie rozpieszczała to impreza jak najbardziej przednia.
Tomasz
uczestnik IV Rajdu Autosana
Przede wszystkim miło mnie zaskoczyły zadania - było mniej biegania po przystankach, pojawiły się za to zadania wymagające czasem dość intensywnego szukania odpowiedzi i ogólnie ciekawsze niż w latach poprzednich. Wg mnie pozytywnie trzeba też ocenić samą organizację rajdu. Kilometry się nam troszkę nie zgadzały, ale to raczej wina rozmiaru ogumienia w moim Wartburgu. Na trasie pogubiliśmy się może ze 3 razy, przy czym tylko dlatego, że uznałem, że jak jestem "na swoim terenie" to przecież nie będę szukać trasy według jakiegoś itinerera.
Michał
uczestnik IV Rajdu Ikarusa
No to i ja pokuszę się o drobne podsumowanie - rajd super, przygotowanie trasy - super. Parę popełnionych błędów i musieliśmy z moim pilotem zacząć korygować wskazanie licznika (pod koniec rajdu aż o 8,4 km). Dojechaliśmy, na pewno pojedziemy na następnej edycji. Dziękujemy komandorom za wkład i wysiłek włożony w organizację i przygotowanie - było widać masę pracy i rzetelne podejście.
Daniel
uczestnik II Rajdu Ikarusa
Gratulacje dla organizatorów Rajdu Ikarusa za świetną imprezę, "pokręconą" trasę, pomysły i ogólnie wspaniałą robotę. Bardzo dobrym pomysłem była organizacja startu - zrobiono to chyba najlepiej pośród rajdów, na których byłem. Co prawda ulica troszkę się przytkała, ale sam wyjazd z placu był świetnie pomyślany.
Michał
uczestnik V Rajdu Ikarusa
Załoga szaro-rdzawego Poloneza bardzo dziękuje za wspólne zmagania (byliśmy pierwszy raz i nie zawiedliśmy się!) i czekamy na następne okazje! Troszkę żałujemy, że nie mogliśmy zostać na dłużej. Czekam z niecierpliwością na wyniki - założyliśmy sobie cel "nie być na końcu listy". 🙂
Natan
uczestnik II Rajdu Autosana
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy współuczestniczyć i świetnie bawić wczorajszej nocy! Podłączamy się do wszelkich pozytywów! Oby było w Trójmieście więcej okazji do tak sympatycznych spotkań połączonych ze zdrową rywalizacją. Gratulacje dla organizatorów!
Artur
uczestnik I Rajdu Ikarusa
Rajd bardzo mi się podobał, przede wszystkim z uwagi na ciekawą trasę. Coraz trudniej wyszukać miejsca, w których nas nie było - a organizatorom to się udało. Zadań w sam raz, trasa rajdu optymalna, czasu na przejazd wystarczająco dużo, na koniec miłe spotkanie w Pępowie.
Michał
uczestnik Niepodległego Rajdu
Młodzi ludzie są w stanie zrobić świetny rajd miejski, gdzie odległości pomiędzy skrętami nie są duże, i są w stanie to zrobić dobrze! Gratulacje! Chyba mogę tak napisać jako człowiek, który od 10 lat sam organizuje lub współorganizuje rajdy... Rajd pokazał mi znane i dawno nie odwiedzane miejsca.
Kajetan
uczestnik I Rajdu Ikarusa
Rajdowa ekipa z Autosana "pomoc techniczna" dziękuje organizatorom i rywalom za wspólną zabawę podczas tego pięknego, iście wiosennego weekendu. Trasa pod kątem przejezdności "troszkę" większym pojazdem - bez zarzutu. Naprawdę kawał fajnej zabawy na trasie, jak i po rajdzie w Garczynie na bardzo przyjemnym ośrodku. Jeszcze raz podziękowania i do zobaczenia na następnych rajdach.
Tomasz
uczestnik III Rajdu Autosana