Pomorze :)
kontakt@kaszukimazuki.pl

co robimy?

stowarzyszenie Kaszuki Mazuki

organizowane przez nas rajdy

Jakie dotychczas się odbyły?

RAJDY IKARUSA

Rajd cykliczny o charakterze nocnym, odbywa się po Trójmieście i jego bliskich okolicach. Wyjechać można na rajd w wyznaczony weekend we wrześniu, śladami komunikacji miejskiej.

Pierwsza Rajd Ikarusa odbyła się w 2009 r. 
i dotychczas odbyło się 9. edycji. 

RAJDY AUTOSANA

Rajd cykliczny o charakterze dziennym, odbywa się na Pomorzu – staramy się zwiedzać różne zakątki województwa: Żuławy, Kaszuby, Kociewie… Podczas rajdów śledzimy komunikację międzymiastową w wyznaczony weekend kwietnia. 

Pierwsza Rajd Autosana odbyła się w 2012 r.
 i dotychczas odbyło się 7. edycji.

RAJDY MOTOWOŚP

Na tym rajdzie wspieramy wspólnie działania WOŚP – 80% wpisowego idzie na dedykowany cel finału Orkiestry, który wyznacza Fundacja. W zimowej, styczniowej aurze wspieramy cel charytatywny i zwiedzamy Trójmiasto oraz bliskie jego okolice.  

Pierwszy Rajd motoWOŚP odbyła się w 2017 r.
 i dotychczas odbyły się 3. edycje.

RAJDY MIKOŁAJKOWE

Aby odpowiednio przygotować się do Bożonarodzeniowego świętowania oraz poczuć magię świąt, zbieramy się w grudniowy dzień na zmagania z zadaniami i odkrywanie zapomnianych miejsc na nowo. 

Pierwszy rajd mikołajkowy odbyła się w 2017 r.
 i dotychczas odbyły się 2. edycje. 

RAJDY OKAZJONALNE

Jak obchodzić jakąś okazję? Rajdem! 
Niezależnie czy jest to okazja cykliczna czy jednorazowa…

Dotychczas odbyły się 2. rajdy okazjonalne: Rajd Końca Świata w 2012 r. (zgodnie z zapowiedziami Majów o końcu świata) oraz Niepodległy Rajd w 2013 r. (związany z historią i niepodległością Polski).

RAJDY FILMOWE

Niektóre filmy stają się kultowe od razu, niektóre po czasie – w obu przypadkach zapadają w pamięć szerszemu gronu odbiorców. Na niektóre z nich zwracaliśmy uwagę przygotowując zadania i angażując uczestników w odświeżenie sławnych filmów. 

Dotychczas odbyły się 2. rajdy filmowe: Rajd James Bond w 2017 r. 
i Rajd Poszukiwany, Poszukiwana! w 2018 r.

0
zorganizowanych rajdów
0 +
ekip, które wzięły udział
0 +
uczestników
Do startu w takim rajdzie zachęcili mnie znajomi - początkowo byłam bardzo niechętna... Do momentu rozpoczęcia, gdzie poznałam niesamowitych ludzi, z którymi przemierzyliśmy trochę trasy. No i musiałam przypomnieć sobie przepisy z prawa jazdy, co nie było takie łatwe.
Ania
stała uczestniczka rajdów