organizowane przez nas rajdy

RAJDY IKARUSA

Rajd cykliczny o charakterze nocnym, odbywa się po Trójmieście i jego bliskich okolicach. Wyjechać można na rajd w wyznaczony weekend we wrześniu, śladami komunikacji miejskiej.

Pierwszy Rajd Ikarusa odbył się w 2009 r. 
i dotychczas odbyło się 12. edycji.

RAJDY AUTOSANA

Rajd cykliczny o charakterze dziennym, odbywa się na Pomorzu – staramy się zwiedzać różne zakątki województwa: Żuławy, Kaszuby, Kociewie… Podczas rajdów śledzimy komunikację międzymiastową w wyznaczony weekend kwietnia. 

Pierwszy Rajd Autosana odbył się w 2012 r.
 i dotychczas odbyło się 9. edycji.

RAJDY MOTOWOŚP

Na tym rajdzie wspieramy wspólnie działania WOŚP – całość wpisowego idzie na dedykowany cel finału Orkiestry, który wyznacza Fundacja. W zimowej, styczniowej aurze wspieramy cel charytatywny i zwiedzamy Trójmiasto oraz bliskie jego okolice.  

Pierwszy Rajd motoWOŚP odbył się w 2017 r.
 i dotychczas odbyło się 6. edycji.

RAJDY MIKOŁAJKOWE

Na rajdach mikołajkowych szukamy św. Mikołaja i reniferów, aby na święta nie było problemów z prezentami! No i trzeba rozruszać kości przed przerwą świąteczno-noworoczną i lenistwem. 🙂

Pierwszy rajd mikołajkowy odbył się w 2017 r.
i dotychczas odbyły się 3. edycje.

RAJDY OKAZJONALNE

Jak obchodzić jakąś okazję? Rajdem! 
Niezależnie czy jest to okazja cykliczna czy jednorazowa…

Dotychczas odbyły się 2. rajdy okazjonalne: Rajd Końca Świata w 2012 r. (zgodnie z zapowiedziami Majów o końcu świata) oraz Niepodległy Rajd w 2013 r. (związany z historią i niepodległością Polski).

RAJDY FILMOWE

Niektóre filmy stają się kultowe od razu, niektóre po czasie – w obu przypadkach zapadają w pamięć szerszemu gronu odbiorców. Na niektóre z nich zwracaliśmy uwagę przygotowując zadania i angażując uczestników w odświeżenie sławnych filmów.  Dotychczas odbyły się 2. rajdy filmowe: Rajd James Bond w 2017 r. i Rajd Poszukiwany, Poszukiwana! w 2018 r.

0
rajdy
0 +
uczestników
0 +
ekip, które wzięły udział